NUROFEN® RAPID 200 mg mäkké kapsuly
Informácie o produkte a dôležité upozornenia
Nurofen® Rapid 200 mg mäkké kapsuly
Liečivo na krátkodobú úľavu od ľahkej až stredne silnej bolesti a horúčky.
Liečivo
| Liečivo | Obsah v jednej mäkkej kapsule |
|---|---|
| Ibuprofen | 200 mg |
Oblasti použitia
-
Bolesti hlavy
-
Menštruačné bolesti
-
Bolesť zubov
-
Horúčka
-
Bolesti v súvislosti s prechladnutím
Vhodné pre dospelých, dospievajúcich a deti s telesnou hmotnosťou od 20 kg (približne od 6 rokov).
Deti vo veku od 6 do 12 rokov alebo s telesnou hmotnosťou od 20 kg by mali liek užívať len na lekársky predpis.
Popis produktu
Ibuprofen patrí do skupiny nesteroidných antireumatík (NSAID) a má liečivé, protihorúčkové a protizápalové vlastnosti.
Mäkké kapsuly obsahujú tekuté jadro s rozpusteným ibuprofenom, čo umožňuje rýchle vstrebávanie liečivej látky a jej rýchly prenos na miesto bolesti.
Malé a mäkké kapsuly sa ľahko prehĺtajú.
Výhody na prvý pohľad
-
Rýchla úľava od bolesti a zníženie horúčky
-
S tekutým jadrom
-
Malé, mäkké a ľahko prehltnuteľné
-
Dávkovanie primerané veku pre deti od 6 rokov a dospievajúcich
-
Vhodné pri bolestiach hlavy, zubov a menštruačných bolestiach
Použitie
Liečivo vždy užívajte podľa písomnej informácie pre používateľov alebo podľa pokynov lekára.
Upozornenie
Prečítajte si prosím písomnú informáciu pre používateľov týkajúcu sa rizík a vedľajších účinkov a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa ťažkostiach by ste mali vyhľadať lekára.
Vedľajšie účinky
Môžu sa vyskytnúť gastrointestinálne ťažkosti, nevoľnosť, bolesti brucha, pálenie záhy alebo reakcie z precitlivenosti.
Zloženie
Účinná látka: ibuprofen.
Ďalšie zložky podľa receptúry mäkkých kapsúl.
Výrobca
Reckitt Austria
Guglgasse 15 A
1110 Viedeň
consumerhealth_at@reckitt.com
(+43) 800 017 915
Dodacia lehota: cca 3-4 dni (v zahraničí odlišne)
NUROFEN® RAPID 200 mg mäkké kapsuly
- Podobné produkty
- Nedávno zobrazené