Current Market: at
Country: Ausztria
Country code: AT
Ez az oldal csak korlátozottan támogatja a böngészőjét. Javasoljuk, hogy váltson Edge, Chrome, Safari vagy Firefox böngészőre.

JÓ HÍR! AUSZTRIÁBA ÉS NÉMETORSZÁGBA TÖRTÉNŐ SZÁLLÍTÁS 43,90 € FELETTI RENDELÉS ESETÉN DÍJMENTES. KIVÉTELEK ÉRVÉNYESEK.*

Kosár 0

Sajnáljuk, úgy tűnik, nincs elegendő készletünk ebből a termékből.

Termékek

Iratkozzon fel most a hírlevélre.

Iratkozzon fel most a hírlevélre, és biztosítson 5% kedvezményt az első rendelésére.

Részösszeg Ingyenes

A szállítási költséget, az áfát és a kedvezménykódokat a fizetésnél számítjuk ki

A kosara jelenleg üres.

€ 9,35

Mexa-Vit C ® - pezsgőtabletták

Termékinformációk és jogszabályi adatok

Láz és fájdalom enyhítésére megfázás és influenzaszerű fertőzések esetén

További termékrészletek

Ez a gyógyszer paracetamolt kombinál C-vitaminnal a megfázás és influenzaszerű fertőzések okozta láz és fájdalom tüneti kezelésére. A paracetamol fájdalomcsillapító és lázcsillapító hatású, míg a C-vitamin a megfázás alatti megnövekedett szükségletet egészíti ki.

A pezsgőtabletták forró és hideg vízben egyaránt feloldhatók, és a felnőttek, serdülők, valamint a 6 évesnél idősebb gyermekek számára is alkalmasak az adagolási javaslatnak megfelelően.

Előnyök egy pillantásra

  • Enyhíti a lázat és a fájdalmat

  • 500 mg paracetamolt tartalmaz pezsgőtablettánként

  • Ezenkívül 200 mg C-vitamint tartalmaz

  • Megfázás és influenzaszerű fertőzések esetén alkalmazható

  • Melegen vagy hidegen is fogyasztható

  • Kellemes citromíz

Alkalmazási területek

  • Láz

  • Megfázás

  • Influenzaszerű fertőzések

  • Fejfájás

  • Végtagfájdalom

  • Fogfájás

  • Enyhe és közepesen erős fájdalom

Fontos hatóanyagok

Hatóanyagok pezsgőtablettánként

  • 500 mg paracetamol

  • 200 mg C-vitamin (aszkorbinsav)

Gyógyszerforma

Pezsgőtabletták

Adagolás és alkalmazás

Iskoláskorú gyermekek (6–12 év)

  • ½ pezsgőtabletta naponta legfeljebb 4 alkalommal

50 kg testtömeg feletti serdülők és felnőttek

  • 1 pezsgőtabletta naponta legfeljebb 4 alkalommal

Az adagolást a testtömeghez kell igazítani, és körülbelül 10–15 mg paracetamol testtömegkilogrammonként kell lennie egyszeri adagként. Két bevétel között legalább 4–6 óra teljen el.

Alkalmazás módja

A pezsgőtablettát teljesen oldja fel egy pohár hideg vagy meleg vízben, majd igya meg.

Alkalmazás időtartama

Az alkalmazást a panaszok időtartamára kell korlátozni. Orvosi utasítás nélkül a gyógyszer legfeljebb 10 napig alkalmazható.

Mellékhatások

Mint minden gyógyszer, ez a készítmény is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Alkalmanként túlérzékenységi reakciók léphetnek fel. Nagyon ritkán súlyos bőrreakciókat, valamint a vérkép elváltozásait figyelték meg.

Az ajánlott adag túllépése súlyos májkárosodáshoz vezethet. Túladagolás gyanúja esetén azonnal orvosi segítség szükséges.

Összetevők

Hatóanyagok

  • 500 mg paracetamol

  • 200 mg C-vitamin

Segédanyagok

  • Szódabikarbóna

  • Cukor

  • Citromsav

  • Szorbit

  • Nátrium-szacharin

  • Citromaroma

  • Adipinsav

  • Laktóz

  • Kollidon® 25

Figyelmeztetések

  • A gyógyszert gyermekektől elzárva kell tartani.

  • A javasolt adagot nem szabad túllépni.

  • Nem szabad más paracetamoltartalmú gyógyszerrel egyidejűleg bevenni.

  • Sorbitolt, laktózt és kis mennyiségű cukrot tartalmaz.

  • Májmegbetegedés, rendszeres alkoholfogyasztás vagy károsodott veseműködés esetén csak orvossal való konzultációt követően alkalmazható.

  • Kérjük, olvassa el a betegtájékoztatót.

Elérhető kiszerelések:10 St
€ 9,35
inkl. 20% MwSt. zzgl. Versand

Szállítási idő: kb. 3-4 nap (külföldön ettől eltérő)


[{"variant_id":"60083891274062" , "metafield_value":""},{"variant_id":"60083897794894" , "metafield_value":""},{"variant_id":"59514814857550" , "metafield_value":""}]

Mexa-Vit C ® - pezsgőtabletták

€ 9,35 EUR Normál ár € 9,50 EUR
Vásárlói vélemények

Aqveo
Termékek

Badener Schmerzöl
Termékek