NUROFEN RAPID 400 mg Ibuprofén lágykapszulák
Termékinformációk és jogi tudnivalók
Nurofen® RAPID lágy kapszula 400 mg ibuprofénnal
Gyógyszer enyhe és közepes fájdalmak enyhítésére, valamint lázcsillapításra.
Hatóanyag
| Hatóanyag | Tartalom lágy kapszulánként |
|---|---|
| Ibuprofén | 400 mg |
Termékleírás
A Nurofen® RAPID lágy kapszulák folyékony, oldott formában tartalmaznak ibuprofént, ami lehetővé teszi a hatóanyag különösen gyors felszívódását a szervezetben, így gyors és hosszan tartó fájdalomcsillapítást biztosít.
Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID-ok) csoportjába tartozik, és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, valamint lázcsillapító tulajdonságokkal rendelkezik.
Felnőttek és 12 évesnél idősebb, illetve legalább 40 kg testtömegű serdülők számára alkalmas.
Alkalmazási területek
-
Fejfájás
-
Migrén
-
Fogfájás
-
Hátfájás
-
Menstruációs fájdalom
-
Izom- és ízületi fájdalom
-
Megfázással és influenzával járó fájdalmak
-
Láz
Az előnyök egy pillantásra
-
Kétszer olyan gyors hatóanyag-felszívódás a Nurofen® 400 mg bevont tablettákkal összehasonlítva
-
Gyors és hosszan tartó fájdalomcsillapítás
-
Folyékony mag oldott ibuprofénnal
-
Gyulladáscsökkentő hatás
-
Felnőttek és 12 évesnél idősebb fiatalok számára alkalmas
Adagolás és alkalmazás
Vegyen be 1 lágy kapszulát vízzel.
Szükség esetén 6 óránként egy további kapszula bevehető.
A maximális napi adag 24 órán belül 3 lágykapszula (1200 mg ibuprofén).
Ne rágja szét.
Figyelmeztetések
Fájdalom vagy láz esetén orvosi tanács nélkül ne alkalmazza a betegtájékoztatóban megadottnál hosszabb ideig.
Szorbitot és Ponceau 4R-t (E124) tartalmaz. Ismert cukorintolerancia esetén a bevétele előtt kérjen orvosi tanácsot.
A termék zselatint tartalmaz, ezért nem vegán.
Mellékhatások
Emésztőrendszeri panaszok, hányinger, hasfájás, gyomorégés, szédülés vagy túlérzékenységi reakciók jelentkezhetnek.
Összetevők
Hatóanyag: ibuprofén.
Egyéb összetevők: szorbit, titán-dioxid, tisztított víz, kálium-hidroxid, zselatin, közepes lánchosszúságú trigliceridek, hipromellóz, részben dehidratált szorbitoldat, propilénglikol, Ponceau 4R (E124), makrogol 600, nyomtatási tinta, lecitin.
Gyártó
Reckitt Austria
Guglgasse 15 A
1110 Wien
consumerhealth_at@reckitt.com
(+43) 800 017 915
Szállítási idő: kb. 3-4 nap (külföldön ettől eltérő)
NUROFEN RAPID 400 mg Ibuprofén lágykapszulák
Vásárlói vélemények
Aqveo
Termékek
Badener Schmerzöl
Termékek
- Hasonló termékek
- Nemrég megtekintett