Current Market: at
Country: Rakousko
Country code: AT
Tato stránka podporuje váš prohlížeč jen omezeně. Doporučujeme vám přejít na Edge, Chrome, Safari nebo Firefox.

DOBRÉ ZPRÁVY! DOPRAVA DO RAKOUSKA A NĚMECKA JE PŘI NÁKUPU OD 43,90 € ZDARMA. PLATÍ VÝJIMKY.*

Košík 0

Je nám líto, vypadá to, že tohoto produktu nemáme dostatek.

Produkty

Nyní se přihlaste k odběru newsletteru.

Přihlaste se nyní k odběru newsletteru a získejte 5% slevu na svou první objednávku.

Mezisoučet Zdarma

Doprava, DPH a slevové kódy budou vypočítány při dokončení objednávky

Váš košík je momentálně prázdný.

€ 9,35

Mexa-Vit C ® - šumivé tablety

Informace o produktu a zákonné údaje

Pro zmírnění horečky a bolesti při nachlazení a chřipkových infektech

Další podrobnosti o produktu

Tento léčivý přípravek kombinuje Paracetamol s vitaminem C pro symptomatickou léčbu horečky a bolesti v rámci nachlazení a chřipkových infekcí. Paracetamol působí proti bolesti a snižuje horečku, zatímco vitamin C doplňuje zvýšenou potřebu během nachlazení.

Šumivé tablety lze rozpustit v teplé i studené vodě a jsou vhodné pro dospělé, dospívající a děti od 6 let podle doporučeného dávkování.

Výhody na první pohled

  • Zmírňuje horečku a bolest

  • S 500 mg paracetamolu v jedné šumivé tabletě

  • Obsahuje navíc 200 mg vitaminu C

  • Vhodný při nachlazení a chřipkových infektech

  • Může se pít teplý nebo studený

  • Příjemná citronová chuť

Oblasti použití

  • Horečka

  • Nachlazení

  • Chřipkové infekty

  • Bolesti hlavy

  • Bolesti končetin

  • Bolesti zubů

  • Mírné až středně silné bolesti

Důležité účinné látky

Účinné látky na jednu šumivou tabletu

  • 500 mg paracetamolu

  • 200 mg vitaminu C (kyselina askorbová)

Léková forma

Šumivé tablety

Dávkování a použití

Školní děti (6–12 let)

  • ½ šumivé tablety až 4krát denně

Dospívající s tělesnou hmotností nad 50 kg a dospělí

  • 1 šumivá tableta až 4krát denně

Dávkování by se mělo řídit tělesnou hmotností a činit přibližně 10–15 mg paracetamolu na kg tělesné hmotnosti na jednu dávku. Mezi dvěma podáními by měla uplynout doba alespoň 4 až 6 hodin.

Způsob použití

Šumivou tabletu zcela rozpustte ve sklenici studené nebo horké vody a následně vypijte.

Doba použití

Použití by mělo být omezeno na dobu trvání obtíží. Bez lékařského pokynu nesmí být přípravek užíván déle než 10 dní.

Nežádoucí účinky

Jako všechny léčivé přípravky může i tento přípravek způsobit nežádoucí účinky, které se však nemusí vyskytnout u každého.

Občas se mohou vyskytnout reakce z přecitlivělosti. Velmi vzácně byly pozorovány závažné kožní reakce a změny krevního obrazu.

Překročení doporučeného dávkování může vést k těžkému poškození jater. Při podezření na předávkování je nutné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Obsahové látky

Účinné látky

  • 500 mg paracetamolu

  • 200 mg vitaminu C

Pomocné látky

  • Jedlá soda

  • Cukr

  • Kyselina citronová

  • Sorbitol

  • Sacharát sodný

  • Citronové aroma

  • Kyselina adipová

  • Laktóza

  • Kollidon® 25

Upozornění

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • Doporučené dávkování se nesmí překročit.

  • Neužívejte současně s jinými léčivými přípravky obsahujícími paracetamol.

  • Obsahuje sorbitol, laktózu a malé množství cukru.

  • Při onemocnění jater, pravidelném požívání alkoholu nebo omezené funkci ledvin používejte pouze po poradě s lékařem.

  • Přečtěte si příbalovou informaci.

Dostupné velikosti balení:10 St
€ 9,35
inkl. 20% MwSt. zzgl. Versand

Doba dodání: cca 3–4 dny (v zahraničí odlišně)


[{"variant_id":"60083891274062" , "metafield_value":""},{"variant_id":"60083897794894" , "metafield_value":""},{"variant_id":"59514814857550" , "metafield_value":""}]

Mexa-Vit C ® - šumivé tablety

€ 9,35 EUR Běžná cena € 9,50 EUR
Kundenrezensionen

Aqveo
Produkty

Badener Schmerzöl
Produkty