NUROFEN RAPID 400 mg Ibuprofen měkké kapsle
Informace o produktu a právní upozornění
Nurofen® RAPID měkké kapsle se 400 mg ibuprofenu
Léčivý přípravek k úlevě od lehké až středně silné bolesti a ke snížení horečky.
Léčivá látka
| Léčivá látka | Obsah v jedné měkké kapsli |
|---|---|
| Ibuprofen | 400 mg |
Popis produktu
Měkké kapsle Nurofen® RAPID obsahují tekutý ibuprofen v rozpuštěné formě, což umožňuje obzvláště rychlé vstřebání léčivé látky tělem, a tím zajišťuje rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti.
Ibuprofen patří mezi nesteroidní antirevmatika (NSA) a má analgetické, protizánětlivé a antipyretické účinky.
Vhodné pro dospělé a dospívající od 12 let nebo s tělesnou hmotností alespoň 40 kg.
Indikace
-
Bolesti hlavy
-
Migréna
-
Bolesti zubů
-
Bolesti zad
-
Menstruační bolesti
-
Bolesti svalů a kloubů
-
Bolesti při nachlazení a chřipce
-
Horečka
Výhody na první pohled
-
Dvakrát rychlejší vstřebání účinné látky ve srovnání s potahovanými tabletami Nurofen® 400 mg
-
Rychlá a dlouhotrvající úleva od bolesti
-
Tekuté jádro s rozpuštěným ibuprofenem
-
Protizánětlivý účinek
-
Vhodné pro dospělé a dospívající od 12 let
Dávkování a použití
Užijte 1 měkkou kapsli s vodou.
V případě potřeby lze každých 6 hodin užít další kapsli.
Maximální denní dávka je 3 měkké kapsle (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.
Nekousat.
Varovné upozornění
Při bolesti nebo horečce neužívejte bez lékařské rady déle, než je uvedeno v příbalové informaci.
Obsahuje sorbitol a Ponceau 4R (E124). V případě známé intolerance cukrů se před užitím poraďte s lékařem.
Produkt obsahuje želatinu a není vegan.
Nežádoucí účinky
Mohou se vyskytnout gastrointestinální potíže, nevolnost, bolesti břicha, pálení žáhy, závratě nebo reakce z přecitlivělosti.
Složení
Účinná látka: ibuprofen.
Další složky: sorbitol, oxid titaničitý, čištěná voda, hydroxid draselný, želatina, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, hypromelóza, částečně dehydratovaný roztok sorbitolu, propylenglykol, Ponceau 4R (E124), makrogol 600, tiskařská barva, lecitin.
Výrobce
Reckitt Austria
Guglgasse 15 A
1110 Wien
consumerhealth_at@reckitt.com
(+43) 800 017 915
Doba dodání: cca 3–4 dny (v zahraničí odlišně)
NUROFEN RAPID 400 mg Ibuprofen měkké kapsle
Kundenrezensionen
Aqveo
Produkty
Badener Schmerzöl
Produkty
- Podobné produkty
- Nedávno zobrazené