NUROFEN® RAPID 200 mg měkké kapsle
Informace o produktu a důležitá upozornění
Nurofen® Rapid 200 mg měkké kapsle
Léčivý přípravek pro krátkodobou úlevu od lehkých až středně silných bolestí a horečky.
Léčivá látka
| Léčivá látka | Obsah v jedné měkké kapsli |
|---|---|
| Ibuprofen | 200 mg |
Oblasti použití
-
Bolesti hlavy
-
Menstruační potíže
-
Bolest zubů
-
Horečka
-
Bolesti v souvislosti s nachlazením
Vhodné pro dospělé, dospívající a děti od 20 kg tělesné hmotnosti (přibližně od 6 let).
Děti ve věku od 6 do 12 let nebo od 20 kg tělesné hmotnosti by měly tento přípravek užívat pouze na lékařský předpis.
Popis produktu
Ibuprofen patří do skupiny nesteroidních antirevmatik (NSAID) a má analgetické, antipyretické a protizánětlivé vlastnosti.
Měkké kapsle obsahují tekuté jádro s rozpuštěným ibuprofenem, což umožňuje rychlé vstřebání účinné látky a její rychlý transport do místa bolesti.
Malé a měkké kapsle se snadno polykají.
Výhody na první pohled
-
Rychlá úleva od bolesti a snížení horečky
-
S tekutým jádrem
-
Malé, měkké a snadno polykatelné
-
Dávkování přizpůsobené věku pro děti od 6 let a dospívající
-
Vhodné při bolesti hlavy, zubů a menstruačních bolestech
Použití
Přípravek vždy užívejte podle příbalové informace nebo podle pokynů lékaře.
Upozornění
Přečtěte si prosím příbalovou informaci týkající se rizik a nežádoucích účinků a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Při přetrvávajících nebo zhoršujících se obtížích by měl být vyhledán lékař.
Nežádoucí účinky
Mohou se vyskytnout gastrointestinální obtíže, nevolnost, bolesti břicha, pálení žáhy nebo reakce z přecitlivělosti.
Složení
Účinná látka: Ibuprofen.
Další složky podle receptury měkkých kapslí.
Výrobce
Reckitt Austria
Guglgasse 15 A
1110 Wien
consumerhealth_at@reckitt.com
(+43) 800 017 915
Doba dodání: cca 3–4 dny (v zahraničí odlišně)
NUROFEN® RAPID 200 mg měkké kapsle
Kundenrezensionen
Aqveo
Produkty
Badener Schmerzöl
Produkty
- Podobné produkty
- Nedávno zobrazené