{"product_id":"nurofen-rapid-mini-400-mg-ibuprofen-weichkapseln-fur-leichteres-schlucken","title":"NUROFEN Rapid MINI 400 mg Ibuprofen kapsułki miękkie – łatwiejsze połykanie","description":"\u003cdiv class=\"scroll-mt-4\" id=\"pflichtangabe\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-stack\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion__transition\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-details\"\u003e\n\u003cdiv class=\"relative max-h-[320px] overflow-hidden\"\u003e\n\u003cdiv class=\"prose mb-3.5 whitespace-normal text-s last:mb-0\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"absolute bottom-0 w-full\"\u003e\n\u003cdiv class=\"absolute -top-10 h-10 w-full bg-gradient-to-t from-light-primary-low\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eInformacje o produkcie i dane ustawowe\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNurofen® RAPID MINI 400 mg Ibuprofen kapsułki miękkie\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eLek do szybkiego łagodzenia łagodnego do umiarkowanie silnego bólu oraz gorączki.\u003cstrong\u003e\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eSubstancja czynna\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003ctable\u003e\n\u003cthead\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003cth\u003eSubstancja czynna\u003c\/th\u003e\n\u003cth\u003eZawartość w jednej kapsułce miękkiej\u003c\/th\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/thead\u003e\n\u003ctbody\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003ctd\u003eIbuprofen\u003c\/td\u003e\n\u003ctd\u003e400 mg\u003c\/td\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/tbody\u003e\n\u003c\/table\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eOpis produktu\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eKapsułki miękkie Nurofen® RAPID MINI zawierają płynny rdzeń z rozpuszczonym ibuprofenem, co umożliwia szczególnie szybkie wchłanianie substancji czynnej w organizmie i zapewnia szybkie oraz długotrwałe łagodzenie bólu.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTe miękkie kapsułki są o około 15 % mniejsze, co ułatwia połykanie.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eIbuprofen należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eWskazania do stosowania\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle głowy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMigrena z aurą i bez aury\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle zębów\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle pleców\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle menstruacyjne\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle mięśni i stawów\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBóle w przebiegu przeziębienia i grypy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eGorączka\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003eOdpowiedni dla dorosłych i młodzieży od 12 lat lub o masie ciała od 40 kg.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eZalety w skrócie\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePłynny rdzeń z rozpuszczonym ibuprofenem\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eSzybkie wchłanianie substancji czynnej\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eDługotrwałe łagodzenie bólu\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eŁatwe do połknięcia\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePrzeciwzapalne i przeciwgorączkowe\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eDawkowanie i stosowanie\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eJedną kapsułkę miękką przyjąć z wodą.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eW razie potrzeby można przyjąć dodatkową kapsułkę co 6 godzin.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eMaksymalna dawka dobowa wynosi 3 kapsułki miękkie (1200 mg ibuprofenu) w ciągu 24 godzin.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNie żuć.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eWskazówki\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNie stosować w przypadku nadwrażliwości na ibuprofen lub inne NLPZ.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eW przypadku utrzymujących się lub nasilających się dolegliwości należy skonsultować się z lekarzem.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eDziałania niepożądane\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eMogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe, nudności, bóle brzucha, zgaga, zawroty głowy lub reakcje alergiczne.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eSkładniki\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSubstancja czynna: ibuprofen.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003ePozostałe składniki zgodnie z recepturą kapsułek miękkich.\u003c\/p\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"20 St","offer_id":59525887492430,"sku":"5535361","price":14.55,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/4002448220503_C1R1_v1_v4.webp?v=1779122083","url":"https:\/\/shop-heiligengeistapotheke.at\/pl\/products\/nurofen-rapid-mini-400-mg-ibuprofen-kapsulki-miekkie-dla-latwiejszego-polykania","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}