{"product_id":"nurofen-rapid-400-mg-ibuprofen-weichkapseln-fur-langanhaltende-schmerzlinderung","title":"NUROFEN RAPID 400 mg Ibuprofén lágykapszulák","description":"\u003cdiv class=\"scroll-mt-4\" id=\"pflichtangabe\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-stack\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion__transition\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-details\"\u003e\n\u003cdiv class=\"relative max-h-[320px] overflow-hidden\"\u003e\n\u003cdiv class=\"prose mb-3.5 whitespace-normal text-s last:mb-0\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTermékinformációk és jogi tudnivalók\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNurofen® RAPID lágy kapszula 400 mg ibuprofénnal\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eGyógyszer enyhe és közepes fájdalmak enyhítésére, valamint lázcsillapításra.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eHatóanyag\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003ctable\u003e\n\u003cthead\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003cth\u003eHatóanyag\u003c\/th\u003e\n\u003cth\u003eTartalom lágy kapszulánként\u003c\/th\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/thead\u003e\n\u003ctbody\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003ctd\u003eIbuprofén\u003c\/td\u003e\n\u003ctd\u003e400 mg\u003c\/td\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/tbody\u003e\n\u003c\/table\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTermékleírás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA Nurofen® RAPID lágy kapszulák folyékony, oldott formában tartalmaznak ibuprofént, ami lehetővé teszi a hatóanyag különösen gyors felszívódását a szervezetben, így gyors és hosszan tartó fájdalomcsillapítást biztosít.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eAz ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID-ok) csoportjába tartozik, és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, valamint lázcsillapító tulajdonságokkal rendelkezik.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eFelnőttek és 12 évesnél idősebb, illetve legalább 40 kg testtömegű serdülők számára alkalmas.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAlkalmazási területek\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFejfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMigrén\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFogfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHátfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMenstruációs fájdalom\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eIzom- és ízületi fájdalom\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMegfázással és influenzával járó fájdalmak\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eLáz\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAz előnyök egy pillantásra\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKétszer olyan gyors hatóanyag-felszívódás a Nurofen® 400 mg bevont tablettákkal összehasonlítva\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eGyors és hosszan tartó fájdalomcsillapítás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFolyékony mag oldott ibuprofénnal\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eGyulladáscsökkentő hatás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFelnőttek és 12 évesnél idősebb fiatalok számára alkalmas\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAdagolás és alkalmazás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eVegyen be 1 lágy kapszulát vízzel.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSzükség esetén 6 óránként egy további kapszula bevehető.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA maximális napi adag 24 órán belül 3 lágykapszula (1200 mg ibuprofén).\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNe rágja szét.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eFigyelmeztetések\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eFájdalom vagy láz esetén orvosi tanács nélkül ne alkalmazza a betegtájékoztatóban megadottnál hosszabb ideig.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSzorbitot és Ponceau 4R-t (E124) tartalmaz. Ismert cukorintolerancia esetén a bevétele előtt kérjen orvosi tanácsot.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA termék zselatint tartalmaz, ezért nem vegán.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eMellékhatások\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEmésztőrendszeri panaszok, hányinger, hasfájás, gyomorégés, szédülés vagy túlérzékenységi reakciók jelentkezhetnek.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eÖsszetevők\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eHatóanyag: ibuprofén.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEgyéb összetevők: szorbit, titán-dioxid, tisztított víz, kálium-hidroxid, zselatin, közepes lánchosszúságú trigliceridek, hipromellóz, részben dehidratált szorbitoldat, propilénglikol, Ponceau 4R (E124), makrogol 600, nyomtatási tinta, lecitin.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eGyártó\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eReckitt Austria\u003cbr\u003eGuglgasse 15 A\u003cbr\u003e1110 Wien\u003cbr\u003e\u003ca href=\"mailto:consumerhealth_at@reckitt.com\"\u003econsumerhealth_at@reckitt.com\u003c\/a\u003e\u003cbr\u003e(+43) 800 017 915\u003c\/p\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"20 St","offer_id":59519732973902,"sku":"3932075","price":12.95,"currency_code":"EUR","in_stock":true},{"title":"40 St","offer_id":59519733006670,"sku":"4974147","price":23.35,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/NurofenRapidWeichkapseln400mg.webp?v=1779122303","url":"https:\/\/shop-heiligengeistapotheke.at\/hu\/products\/nurofen-rapid-400-mg-ibuprofen-lagykapszula-hosszan-tarto-fajdalomcsillapitasra","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}