{"product_id":"nurofen-24-stunden-ibuprofen-schmerzpflaster-200-mg","title":"NUROFEN 24 órás ibuprofén fájdalomtapasz 200 mg","description":"\u003cdiv class=\"scroll-mt-4\" id=\"pflichtangabe\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-stack\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion__transition\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-details\"\u003e\n\u003cdiv class=\"relative max-h-[320px] overflow-hidden\"\u003e\n\u003cdiv class=\"prose mb-3.5 whitespace-normal text-s last:mb-0\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTermékadatok és kötelező információk\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNurofen® 24 órás fájdalomtapasz 200 mg hatóanyag-tartalmú tapasz\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eGyógyszer akut izomhúzódások és rándulások okozta helyi fájdalmak rövid távú tüneti kezelésére.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eHatóanyag\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003ctable\u003e\n\u003cthead\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003cth\u003eHatóanyag\u003c\/th\u003e\n\u003cth\u003eMennyiség tapaszonként\u003c\/th\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/thead\u003e\n\u003ctbody\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003ctd\u003eIbuprofén\u003c\/td\u003e\n\u003ctd\u003e200 mg\u003c\/td\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/tbody\u003e\n\u003c\/table\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAlkalmazási területek\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA Nurofen® 24 órás fájdalomtapasz tomba sérüléseket követő, ízületek közelében fellépő akut izomhúzódások és rándulások okozta helyi fájdalmak kezelésére alkalmazható.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e16 éves és idősebb felnőttek és serdülők számára alkalmas.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eA előnyök egy pillantásra\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHatékony és hosszan tartó fájdalomcsillapítás akár 24 órán keresztül\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eAz ibuprofén hatóanyaggal\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eCélzott helyi alkalmazás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eVékony, mint a lehelet, és ultrarugalmas\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKülönösen bőrbarát\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eErős tapadás ízületeken vagy a váll területén is\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eTiszta és egyszerű használat\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAlkalmazás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA tapaszt kizárólag tiszta, száraz és egészséges bőrre ragassza fel.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTávolítsa el a védőfóliát, és a tapaszt közvetlenül a fájdalmas területre helyezze.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSzükség esetén 24 óra elteltével cserélje ki egy új tapaszra.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA tapasz nem vágható el, és viselése közben nem szabad nedvesnek lennie.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNe takarja le más tapasszal vagy kötéssel.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eFontos tudnivalók\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eLegfeljebb 5 napig alkalmazható, kivéve orvosi utasításra\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHa a javulás elmarad vagy a állapot romlik, forduljon orvoshoz\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNem alkalmazható ibuprofénnel, acetilszalicilsavval vagy más NSAID-okkal szembeni túlérzékenység esetén\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNem alkalmazható, ha a kórtörténetében NSAID-okkal szembeni allergiás reakció szerepel\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNe alkalmazza a terhesség utolsó harmadában\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNe alkalmazza sérült, fertőzött vagy beteg bőrön\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKerülje a szemmel, ajakkal és nyálkahártyákkal való érintkezést\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003eAlkalmazás előtt kérjen orvosi tanácsot asztma, allergia, valamint gyomor-, bél-, szív-, vese- vagy májbetegségek esetén, illetve terhesség és szoptatás alatt.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTárolás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eLegfeljebb 25 °C-on tárolandó.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eAz eredeti csomagolásban tárolandó, hogy a tartalom védve legyen a fénytől.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA tasak felnyitása után 6 hónapig használható.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eGyermekektől elzárva tartandó.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eMellékhatások\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eBőrirritáció, bőrpír, viszketés vagy allergiás reakciók léphetnek fel. Ritkán légzési nehézségek vagy túlérzékenységi reakciók fordulhatnak elő.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eÖsszetevők\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eHatóanyag: Ibuprofén.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEgyéb összetevők: polietilén-tereftalát, szilikonozott; polisztirol-blokk-poliizoprén-blokk-polisztirol; polietilén-tereftalát, szőtt; sűrű folyékony paraffin; makrogol 400; poliizobutilén; levomentol; makrogol 20000; hidrogénezett kolofónium-glicerin-észter.\u003c\/p\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"2 St","offer_id":59538901991758,"sku":"4975017","price":8.95,"currency_code":"EUR","in_stock":true},{"title":"4 St","offer_id":59689270214990,"sku":"4975023","price":16.95,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/Nurofen24StundenSchmerzpflaster200mg4.webp?v=1779556594","url":"https:\/\/shop-heiligengeistapotheke.at\/hu\/products\/nurofen-24-oras-ibuprofen-fajdalomtapasz-200-mg","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}