{"product_id":"nurofen-24-stunden-ibuprofen-schmerzpflaster-200-mg","title":"NUROFEN 24hodinová ibuprofenová náplast proti bolesti 200 mg","description":"\u003cdiv class=\"scroll-mt-4\" id=\"pflichtangabe\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-stack\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion__transition\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-details\"\u003e\n\u003cdiv class=\"relative max-h-[320px] overflow-hidden\"\u003e\n\u003cdiv class=\"prose mb-3.5 whitespace-normal text-s last:mb-0\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePodrobnosti o produktu a povinné údaje\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNurofen® 24hodinová náplast proti bolesti 200 mg léčivá náplast\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eLéčivý přípravek pro krátkodobou symptomatickou léčbu lokální bolesti při akutním natažení svalů a podvrtnutí.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eLéčivá látka\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003ctable\u003e\n\u003cthead\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003cth\u003eLéčivá látka\u003c\/th\u003e\n\u003cth\u003eMnožství na náplast\u003c\/th\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/thead\u003e\n\u003ctbody\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003ctd\u003eIbuprofen\u003c\/td\u003e\n\u003ctd\u003e200 mg\u003c\/td\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/tbody\u003e\n\u003c\/table\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eIndikace\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNurofen® 24hodinová náplast proti bolesti se používá k léčbě lokální bolesti při akutním natažení svalů a podvrtnutí v blízkosti kloubů po tupých poraněních.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eVhodné pro dospělé a dospívající od 16 let.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eVýhody na první pohled\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eÚčinná a dlouhotrvající úleva od bolesti až po dobu 24 hodin\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eS léčivou látkou ibuprofen\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eCílené lokální použití\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eVelmi tenký a ultra flexibilní\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eZvláště šetrný k pokožce\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eSilná přilnavost i na kloubech nebo v oblasti ramen\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eČisté a snadné použití\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePoužití\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNáplast lepte výhradně na čistou, suchou a zdravou pokožku.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eOdstraňte ochrannou fólii a náplast nalepte přímo na bolestivé místo.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eV případě potřeby náplast po 24 hodinách vyměňte za novou.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNáplast se nesmí stříhat a během nošení by neměla navlhnout.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNepřekrývejte jinými náplastmi ani obvazy.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eDůležité pokyny\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNepoužívejte déle než 5 dní, pokud lékař nestanoví jinak\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePři nedostatečném zlepšení nebo zhoršení stavu vyhledejte lékaře\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNepoužívejte při přecitlivělosti na ibuprofen, kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné nesteroidní antirevmatika\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNepoužívejte při alergických reakcích na nesteroidní antirevmatika v anamnéze\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNepoužívejte v posledním trimestru těhotenství\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNepoužívejte na poraněnou, infikovanou nebo nemocnou kůži\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eZabraňte kontaktu s očima, rty a sliznicemi\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003ePřed použitím se poraďte s lékařem, pokud máte astma, alergie nebo onemocnění žaludku, střev, srdce, ledvin či jater, nebo během těhotenství a kojení.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eUchovávání\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eUchovávejte při teplotě do 25 °C.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eUchovávejte v původním obalu, aby byl obsah chráněn před světlem.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003ePo otevření sáčku použitelné 6 měsíců.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eUchovávejte mimo dosah dětí.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNežádoucí účinky\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eMůže se objevit podráždění kůže, zarudnutí, svědění nebo alergické reakce. Vzácně se mohou vyskytnout dýchací obtíže nebo reakce z přecitlivělosti.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eObsahové látky\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eLéčivá látka: Ibuprofen.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003ePomocné látky: Polyethylentereftalát, silikonizovaný; polystyren-blok-polyisopren-blok-polystyren; polyethylentereftalát, tkaný; hustý parafin; makrogol 400; polyisobutylen; levomenthol; makrogol 20000; hydrogenovaný glycerol-ester kalafuny.\u003c\/p\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"2 St","offer_id":59538901991758,"sku":"4975017","price":8.95,"currency_code":"EUR","in_stock":true},{"title":"4 St","offer_id":59689270214990,"sku":"4975023","price":16.95,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/Nurofen24StundenSchmerzpflaster200mg4.webp?v=1779556594","url":"https:\/\/shop-heiligengeistapotheke.at\/cs\/products\/nurofen-24-hodin-ibuprofen-naplast-proti-bolesti-200-mg","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}